HEADIM

HEADIM je významná poradenská společnost působící na českém a evropském trhu v oblastech strategického managementu firem. Mezi její klienty patří národní i mezinárodní korporace, malé a střední podniky nebo startupy, kterým poskytuje služby v oblastech změnového, krizového nebo růstového managementu.

ROWAN LEGAL

ROWAN LEGAL je přední česká a slovenská advokátní kancelář s více než 30 letou tradicí. Mezi naše klienty patří největší národní a mezinárodní korporace včetně veřejných institucí, kterým poskytujeme komplexní právní podporu v klíčových projektech. 

Spojení HEADIM a ROWAN LEGAL

Týmy specialistů z oblastí strategického managementu, legislativy, financí, lidských zdrojů a technologií HEADIM a ROWAN LEGAL jsou partnerem společnosti ve všech fázích jejího životního cyklu. Díky těmto zkušenostem dokážeme klientům poradit, jakým způsobem nastavit a exekuovat vše tak, aby to odpovídalo cílům, kterých chce společnost dosáhnout.

Dělejte správná rozhodnutí v bouřlivých dobách změn, krizí nebo růstu. HERO Vás nasměruje ke správným rozhodnutím a bude s Vámi při jejich realizaci.

Partneři projektu

Logo Headim Logo Rowan Legal