Projektový management

Jiří Vácha
Jiří Vácha
Interim Manager / Management & Strategy Consultant

+420 725 868 068

Jiří Vácha více než 20 roků pracuje pro české a nadnárodní společnosti jako interim změnový, krizový nebo růstový manažer. Zároveň je vyhledávaným konzultantem v oblastech tvorby a změn firemních strategií a působí také jako business & leadership mentor. Jiří Vácha je spolu-zakladatelem a jednatelem společnosti HEADIM.

Člen České asociace interim managementu

Jan Frey
Advokát / Partner

+420 734 423 419

Jan Frey se specializuje na oblast transakčního poradenství, fúzí a akvizic a práva obchodních korporací. Dále se specializuje na oblast obchodních smluv. Jan má mnohaleté zkušenosti s poskytováním právních služeb českým klientům ze soukromého i veřejného sektoru stejně jako zahraničním investorům. V oblasti akvizic a prodejů se v uplynulých letech účastnil několika transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících, zejména v odvětvích energetického, farmaceutického, automobilového, strojírenského a potravinářského průmyslu.

Tým

Vladimír Hejduk
Daňový poradce / Tax Advisor

+420 602 373 643

Vladimír Hejduk je specialistou v oblasti daňového a korporátního práva a v oblasti účetnictví. Poskytuje komplexní právní, daňové a účetní poradenství obchodním korporacím, státním podnikům, subjektům z neziskové sféry a státním podnikům. Vladimír Hejduk je vyhledávaným a doporučovaným specialistou v oblasti diskrétního daňového poradenství fyzickým osobám.

Lucie Kačerová
Advokát / Associate

+420 775 232 176

Lucie Kačerová je advokátkou od roku 2018 a působí v advokátní kanceláři ROWAN LEGAL na pozici associate. Specializuje se na oblast soudních řízení a daňových řízení a insolvence a restrukturalizace.

Petr Sobotka
Interim Manager / Management & Strategy Consultant

+420 724 053 089

Petr Sobotka je interim manažerem na pozicích generálního a obchodního ředitele v segmentech národních i nadnárodních společností a startupů. Je specialistou na tvorbu a implementaci obchodních strategií a řízení obchodních celků. Petr Sobotka je spolu-zakladatelem a jednatelem společnosti HEADIM.

Marek Navrátil
Interim Manager / Executive Search & Leadership Consultant

+420 604 222 100

Marek Navrátil je interim manažerem a konzultantem s dlouholetou praxí v oboru lidských zdrojů. Má zkušenosti jak z interního HR, tak ze strany agentury v národních i nadnárodních společnostech. Marek Navrátil pravidelně publikuje a řadu let se věnuje poradenství a rozvoji strategického managementu.

Dělejte správná rozhodnutí v bouřlivých dobách změn, krizí nebo růstu. HERO Vás nasměruje ke správným rozhodnutím a bude s Vámi při jejich realizaci.

Partneři projektu

Logo Headim Logo Rowan Legal